NOR FIN ENG EST RUS
Kontaktandmed

Lisainfo tööpäeviti 09.00-17.00  telefonidel:

David Mathisen, +358 505 870 763
Juhatuse liige
david@jobnorway.no
Norra, inglise, eesti ja rootsi keel

Liisa Piispea, +372 555 11 884
Personalijuht
liisa@jobnorway.no 
Eesti, inglise keel

Helen Kasepuu, +372 555 11 880
Personalijuht
helen@jobnorway.no
Eesti, inglise ja norra keel

Aleksei Posudnikov,
Raamatupidaja
aleksei@jobnorway.no
Inglise, eesti ja vene keel

Fax: +372 733 63 72


Maarja Raudsepp, +372 555 11 881
Personalispetsialist
maarja@jobnorway.no
Inglise, vene ja eesti keel 

Merili Tehvand, +372 555 11 882
Personalispetsialist
merili@jobnorway.no
Inglise ja eesti keel

Postiaadress Eestis:

Aleksandri 9, 51004 TARTU

Aadress Norras:

Job Norway NUF
Strandgata 22
9405 HARSTAD
Org nr 992353171