NOR FIN ENG EST RUS
Yhteistiedot

 Lisätietoa puhelimitse arkisin klo 9.00 – 17.00 seuraavista puhelinnumeroista:

David Mathisen, +358 505 870 763
Hallituksen jäsen
david@jobnorway.no
Norja, englanti, viro ja ruotsi

Taru Susanna Aalto, +372 55511881
Henkilöstöasiantuntija
taru@jobnorway.no
Suomi, englanti

Liisa Piispea, +372 555 11 884
Henkilöstöpäällikkö
liisa@jobnorway.no
Viro, englanti


Helen Kasepuu, +372 555 11 880
Henkilöstöpäällikkö
helen@jobnorway.no 
Viro, englanti ja norja

 

Aleksei Posudnikov, +372 53656499
Kirjanpitäjä
aleksei@jobnorway.no 
Englanti, viro ja venäjä

 

Faksi: +372 733 63 72

Maarja Raudsepp, +372 555 11 881
(Äitiysloma)
Henkilöstöasiantuntija
maarja@jobnorway.no 
Englanti, venäjä ja viro 


Merili Tehvand, +372 555 11 882
(Äitiysloma)
Henkilöstöasiantuntija
merili@jobnorway.no
Englanti, viro 

 

Postiosoite Virossa:

Aleksandri 9, 51004 TARTTO
 

Osoite Norjassa:

Job Norway NUF
Strandgata 22
9405 HARSTAD
Org nr 992353171